EXPAND YOUR POSSIBILITIES

Red Hat Forum 2019 Warsaw

5 listopada 2019 rWarsaw, PolandPGE Narodowy

5 listopada 2019 na stadionie PGE Narodowy - Red Hat Forum wraca na dobre do Polski! Weź udział w naszej najważniejszej konferencji Open Source w Polsce.

 

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży IT od dziesięcioleci, czy dopiero zaczynasz, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że ta branża nie stoi w miejscu. Ty też musisz iść do przodu - każde zaakceptowane żądanie, każdy ukończony projekt, każda realizowana strategia to okazja, aby wzbogacić doświadczenie i poszerzyć możliwości.

To, co zrobisz z tymi możliwościami, zależy jednak od prostego słowa i sposobu, w jaki je traktujesz: ORAZ. Właściwe podstawy, otwarte podstawy są tym, co sprawia, że słowo ORAZ łączy kulturę z technologią i poszerza Twoje możliwości. Dostosowuje się i rośnie razem z Tobą od samego początku – jest interoperacyjne, elastyczne, może rosnąć, kiedy tego potrzebujesz, lub maleć, jeśli nie ma takiej potrzeby. Pomyśl o Linuksie ORAZ kontenerach. Pomyśl o chmurze publicznej ORAZ prywatnej. Pomyśl o Red Hat ORAZ o sobie.

Podejście to jest niezbędnym komponentem open source, a Red Hat Forum jest miejscem, gdzie idee warte poznania stają się rzeczywistością. Jest to miejsce nauki, nawiązywania kontaktów i zdobywania doświadczeń związanych z otwartym oprogramowaniem. To połączenie inspiracji i działania, budowania w oparciu o to, czym już dysponujesz, budowania z myślą o tym, co chcesz osiągnąć ORAZ budowania oczekiwań wobec przyszłych możliwości.

Red Hat Forum otworzy przed Tobą dostęp do najnowszych i najważniejszych technologii Open Source w zakresie chmury, kontenerów, wirtualizacji, automatyzacji i middleware. Weź udział ORAZ poszerz swoje możliwości.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Red Hat w Polsce.

 

Urywki z poprzedniej edycji Red Hat Forum


PGE Narodowy
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa, PolandBezpłatny parking dla uczestników w parkingu podziemnym PGE Narodowym. Wjazd na hasło "Red Hat".

PlatinumGoldSilver

Partnerzy medialni